Το Δ.Σ. της Β΄ ΕΛΜΕ Δωδεκανήσου , με θλίψη ενημερώθηκε τον θάνατο του αγαπητού συναδέλφου μας , συνταξιούχου εκπαιδευτικού , Τρικοίλη Σακελλάρη.
Ο εκλιπών Τρικοίλης Σακελλάρης , υπηρέτησε χρόνια την δημόσια εκπαίδευση στο νησί της Καλύμνου , ιδιαίτερα ενεργός , με πλούσια κοινωνική και πολιτιστική δράση. Το Δ.Σ. της Β΄ ΕΛΜΕ Δωδεκανήσου , εκφράζει τα θερμά του συλλυπητήρια στους οικείους του. ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. Ο πρόεδρος Ο γραμματέας Πατσίκας Κωνσταντίνος Τοπρακτσίογλου Πρόδρομος