πιστολή παρέμβασης του Προέδρου Ένωσης Ξενοδόχων Πάτμου Ιάκωβου Κουτλάκη για την διακοπή του πλοίου ΣΚΙΑΔΕΝΗ στο βόρειο νησιωτικό συγκρότημα Δωδεκανήσου.
Την επιστολή αποστέλλει στο Υπουργείο Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής ,στην Ε.Α.ΔΗ.ΣΥ, στην ΑΝΕΚ, στο Δήμο Καλυμνίων και την κοινοποιεί στον Πρωθυπουργό, στο Γενικό Γραμματέα Νησιωτικής Πολιτικής, στον Περιφερειάρχη Νοτίου Αιγαίου, στον Έπαρχο ΠΕ Καλύμνου, στους δήμους Πάτμου, Αγαθονησίου ,Λειψών ,Λέρου και στα ΜΜΕ.
Την παραθέτουμε αυτούσια ως έχει: