Με πρωτοβουλία του Δήμου Λέρου γυρίστηκαν δύο video με πανέμορφα ,ελκυστικά πλάνα από το γειτονικό νησί, το «νησί της Θεάς Αρτέμιδος».
Ένα νησί όπου έχεις την αίσθηση ότι ο χρόνος κυλά με άλλους ρυθμούς.
Μακριά από τους πολυσύχναστους τουριστικούς προορισμούς, ο επισκέπτης μπορεί να ζήσει μια αξέχαστη εμπειρία, γιατί ακόμη και σήμερα η ζωή στη Λέρο αποτελεί μια αληθινή όσο και αυθεντική περιπέτεια.
Μία πρωτοβουλία του Δήμου Λέρου που ταξιδεύει με τα 2 αυτά video το νησί σε όλο τον κόσμο ,διαφημίζοντάς το με τα εντυπωσιακά πλάνα
Υπέροχη και αποτελεσματική διαφήμιση της Λέρου τόσο στο εξωτερικό όσο και στο εσωτερικό, αφού τα video αυτά προβάλλονται και από τα εθνικής εμβέλειας τηλεοπτικά μέσα.
Απολαύστε τα δύο video