Με ελικόπτερο Super Puma της Πολεμικής Αεροπορίας και την πτητική ομάδα του ΕΚΑΒ Ρόδου έγινε την Πέμπτη αεροδιακομιδή ασθενούς, από τη Σύμη στο Γενικό Νοσοκομείο Ρόδου, ο οποίος έχρηζε επείγουσας νοσοκομειακής περίθαλψης.
Με ελικόπτερο Super Puma της Πολεμικής Αεροπορίας και την πτητική ομάδα του ΕΚΑΒ Ρόδου έγινε την Πέμπτη αεροδιακομιδή ασθενούς, από τη Σύμη στο Γενικό Νοσοκομείο Ρόδου, ο οποίος έχρηζε επείγουσας νοσοκομειακής περίθαλψης.