Ιππικός Όμιλος Κω Τμήμα Τοξοβολίας: Υπερήφανους μας έκαναν ξανά οι αθλητές της Α΄ Κατηγορίας του Ιππικού Ομίλου Κω

Ιούλιος 03, 2024

Υπερήφανους μας έκαναν ξανά οι αθλητές της Α΄ Κατηγορίας του Ιππικού Ομίλου Κω με δύο σημαντικούς τίτλους που κατέκτησαν στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τοξοβολίας που διοργανώθηκε υπό την αιγίδα της Ε.Ο. Τοξοβολίας στον Άλιμο στις 29 & 30 Ιουνίου.

Συγχαρητήρια στην αθλήτρια Γεωργία Παπαγγελή που κατέκτησε τη 2η θέση στο Πρωτάθλημα Συνθέτου Τόξου Γυναικών.

Στο Μικτό Ομαδικό Συνθέτου Τόξου οι αθλητές μας Νίκος Φιοράκης και Γεωργία Παπαγγελή κατέκτησαν το χάλκινο μετάλλιο.

Άλλες δυο σπουδαίες διακρίσεις για την Κω, που μας γεμίζουν υπερηφάνεια και χαρά.