Έναν μεγάλο αυτοσχέδιο ξύλινο σταυρό αντίκρισαν περιπατητές στην παραλία του υδροβιότοπου στο Ναύπλιο , Δευτέρα 8 Ιανουαρίου 2024. Ο ξύλινος σταυρός περίπου τριών μέτρων, έχει τοποθετηθεί στο ύψος του κτηρίου της Περιφερειακής Ενότητας Αργολίδας. Αυτός ή αυτοί που τον τοποθέτησαν επέλεξαν να γράψουν και ένα μήνυμα στα αγγλικά: "His blood washed my sins away"... Το αίμα του έπλυνε τις αμαρτίες μου.
STUDIO B&G ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΓΙΩΤΗΣ - Γ.ΡΑΣΣΙΑΣ