Στις 14 Σεπτεμβρίου κάνει πρεμιέρα για φέτος ο Νίκος Μουτσινάς και το πρώτο τρέιλερ για την εκπομπή του έχει αρκετή δόση χιούμορ.
Μετά την επιτυχία του τρέιλερ της Ιωάννας Μαλέσκου το οποίο προβαλλόταν το καλοκαίρι στον ΣΚΑΙ για την έναρξη της εκπομπής της «Love it» και που κέρδισε θετικά σχόλια, ο Μουτσινάς βάζει την συμπαρουσιάστριά του Βάνια σε ένα παρόμοιο σκηνικό να διαφημίζει το «Love eat».
Ακολουθεί το τρέιλερ του Νίκου Μουτσινά: