Με αφορμή ένα σοβαρό πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισα το τελευταίο διάστημα θα ήθελα να ευχαριστήσω θερμά το νοσοκομείο Κω για την άψογη εξυπηρέτηση κατά τη διάρκεια της νοσηλείας μου.
Τους τραυματιοφορείς, το ακτινολογικό, την παθολογική κλινική τους ιατρούς και το προσωπικό της για τις εξαιρετικές υπηρεσίες τους και ιδιαίτερα τον Διευθυντή της παθολογικής κλινικής ως Ιατρό και ως άνθρωπο κ. Νίκο Μαυροειδή.
Να είναι πάντα καλά να ασκούν με ευσυνειδησία και υπευθυνότητα το πολύ σημαντικό λειτούργημά τους.
με εκτίμηση
Δημήτρης Ιωάννου Κιάρης.