"Έτσι όπως έλιωνε το κερί σου σήμερα στην λειτουργία στον Άγιο Λουκά έτσι κι εκείνος να βάλει το χέρι του και να λιώσει το κακό που μας έχει βρει παλικάρι μου, να τελειώσει αυτός ο αγώνας και να σε βρει νικητή.
Φεύγει κι αυτή η μέρα και βρίσκει τον Χρήστο μας σταθερό να συνεχίζει να παλεύει σ αυτήν την μεγάλη μάχη. Νιώθουμε την συμπαράσταση σας και αισθανόμαστε μαζί σας ευλογημένοι, μα πιο πολύ απ όλους ο Χρήστος μας. Θετική σκέψη και μια προσευχή. Δεν θα μας απογοητεύσει. Ο Χρήστος θα νικήσει.
Ανδρέας Δεπασκουάλ