Κοπή Πρωτοχρονιάτικης πίτας της ΟΝΝΕΔ Δωδεκανήσου θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 9 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 18:00 στο ξενοδοχείο Acandia στη Ρόδο Την εκδήλωση θα τιμήσουν με την παρουσία τους Ο Υπουργός Επικρατείας Μάκης Βορίδης Ο Αν. Υπουργός Αθλητισμού Γιάννης Βρούτσης Ο Υφυπουργός Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής Γιάννης Παππάς Η πρόεδρος της ΟΝΝΕΔ ΔωδεκανήσουΒιβή Παπαδοπούλου Share on Facebook Share on Twitter Share on LinkedIn Pin It!