Μακράν η καλύτερη συναυλία του καλοκαιριού! Τωρα αν μπήκαμε και λίγο μέσα, αυτοί που δεν ήρθαν για να δουντον Ολυμπιακό έχασαν! Κανε το καλό και ρίιξτο στο γιαλό!!!
Ο σκοπός να παίξουμε καλή μπάλλα επετεύχθη!!!! Μίλτο Πασχαλιδη μας ταξίδεψες, ξεβύθισες τις άγκυρες! Βρήκες στις νεραιδες το παραμυθι τους, έπαψε η Πηνελόπη να υφαίνει, είπες και τις ξερολιθιές, αλλά από μια κακιά συνήθεια να βλέπουν τον Ολυμπιακό, κάποιοι φίλοι δεν ήρθαν! Οι Παοκτσήδες Της Κω όμως ήταν εκεί και πέρασαν καλά!!! Στην καλύτερη συναυλία αυτού του καλοκαιριού!!!
Ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα παιδιά!! Τα καταφέραμε!!! Ευχαριστούμε θερμά όλους σας και ειδικά τους χορηγούς και τα ΜΜΕ, χωρίς αυτούς δεν γινότανε!!! Επίσης ευχαριστούμε την κα Ειρήνη Χατζηχριστοφή και το προσωπικό του ΔΟΠΑΒΣ για την Συνεργασία και συμβολή τους, όλους τους συνεργάτες και συντελεστές καθώς και την ομάδα διάσωσης Κω για την ανιδιοτελή παρουσία τους! Ευχαριστούμε! Και τώρα Καλή αγωνιστική περίοδο!
Εκ του Δ.Σ του ΠΑΟΚ Κω