Ακυρώθηκε τελικά το φιλικό παιχνίδι για φιλανθρωπικό σκοπό ανάμεσα στην Εθνική Ενόπλων γυναικών και τον Ιπποκράτη, που επρόκειτο να διεξαχθεί στις 4 Μαϊου στο κλειστό γυμναστήριο της Κω.
Η αναμέτρηση θα γινόταν το προσεχές Σάββατο, αλλά τελικά δεν κατέστη δυνατό η Εθνική μας να ταξιδέψει στην Κω. Στην Εθνική μας ομάδα συμμετέχουν οι εξής αθλήτριες: Τελίδου (είχε παίξει παλαιότερα στον Ιπποκράτη), Κοσμά, Χαιριστανίδου, Μπενέκη, Μπρούλια, Δροσοτάκη, Λαουλιάκου, Σολωμού, Λιάγκα, Λαγοπάτη, Κιουρτζίδου και Καραβασίλη.