arxiki selida

Σε τέσσερις αλλαγές στο πρόγραμμα της προχώρησε η Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου. Οι αλλαγές αφορούν τα πρωταθλήματα ανδρών, παμπαίδων και το τουρνουά μίνι και η διοργανώτρια αρχή ανακοινώνει τις παρακάτω αλλαγές στο πρόγραμμα των αγώνων:
ΣΑΒΒΑΤΟ(18/01):
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (09:30): Ε.Α. Καλύμνου- Ηρακλής (ΠΠ)
ΚΥΡΙΑΚΗ(19/01):
Δ.Κ.Γ. Κω (13:00): Α.Ε. Δικαίου- Ακαδημία Καλύμνου (Α)
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ
ΚΥΡΙΑΚΗ(19/01):
Ροδίων Παιδεία (10:30): Ροδίων Άθλησις- Γαλάζια Ακαδημία Β’
Δ.Κ.Γ. Κω (15:00): Φοίβος Κω- Ιπποκράτης Κω

https://www.giafkasports.gr/

Η Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου ανακοινώνει το νέο πρόγραμμα των αγώνων από 7 έως 10 Δεκεμβρίου. Το πρόγραμμα περιλαμβάνει 20 αναμετρήσεις για τα πρωταθλήματα ανδρών, εφήβων, νεανίδων, παμπαίδων, παγκορασίδων και μίνι.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Τ.Ε. Ε.Ο.Κ.
ΣΑΒΒΑΤΟ(07/12):
Πυλί (12:00): Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α. Καλύμνου (ΠΠ)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (12:30): Ακαδημία Καλύμνου- Ηρακλής 2000 (Α)
Κ.Γ. Διαγόρα (12:30): Γ.Σ. Διαγόρας Β’- Γαλάζια Ακαδημία (ΠΠ)
Πυλί (14:30): Α.Ε. Δικαίου- Α.Ε. Καλύμνου (ΠΚ) (συνέχεια)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (14:30): Ακαδημία Καλύμνου- Έσπερος Κω Β’ (μίνι)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (16:30): Ακαδημία Καλύμνου- Έσπερος Κω (ΠΠ)
Πυλί (17:00): Α.Ε. Δικαίου- Ξάνθος Πάτμου (ΠΚ)
Δ.Κ.Γ. Κω (18:00): Ιπποκράτης Κω- Ε.Α. Καλύμνου (Ε)
Ροδίων Παιδεία (21:00): Ροδίων Άθλησις- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (Α)
ΚΥΡΙΑΚΗ(08/12):
Δ.Κ.Γ. Λέρου (11:00): Πανιώνιος Λέρου- Φοίβος Κω (Ε)
Δ.Κ.Γ. Κω (15:00): Ιπποκράτης Κω- Ξάνθος Πάτμου (Ν)
Καλλιθέα (15:00): Α.Σ.Κ. Αρχάγγελος- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (ΠΠ)
Ροδίων Παιδεία (16:00): Ροδίων Άθλησις- Α.Ο. Σταματίου (ΠΠ)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (17:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Καλλιθέα (Ε)
Δ.Κ.Γ. Κω (17:00): Αίολος Κεφάλου- Ε.Α. Καλύμνου (Α)
Δ.Κ.Γ. Κω (19:00): Α.Ε. Δικαίου- Ιπποκράτης Κω (Α)
Κ.Γ. Διαγόρα (20:00): Γ.Σ. Διαγόρας- Γαλάζια Ακαδημία (Α)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (20:30): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Γ.Σ. Διαγόρας (Ν)
Δ.Κ.Γ. Κω (21:00): Φοίβος Κω- Ιπποκράτης Κω (ΠΠ)
ΤΡΙΤΗ(10/12):
Ροδίων Παιδεία (20:30): Ροδίων Άθλησις- Γ.Σ. Διαγόρας (Ε)

 

Πηγή:www.dimokratiki.gr

Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων από 29 Νοεμβρίου έως 4 Δεκεμβρίου. Συνολικά ορίστηκαν 21 αναμετρήσεις για τα πρωταθλήματα ανδρών, εφήβων, παίδων, κορασίδων, παμπαίδων και παγκορασίδων.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Τ.Ε. Ε.Ο.Κ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(29/11):

Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (15:30): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Α.Ο. Σύμης (Α)

Δ.Κ.Γ. Λέρου (17:00): Πανιώνιος Λέρου- Ηρακλής 2000 (Π)

ΣΑΒΒΑΤΟ(30/11):

Κ.Γ. Κρεμαστής (09:30): Ελπίδα Πεταλούδων- Αθλητική Ακαδημία (Π)

Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (12:30): Ακαδημία Καλύμνου- Ε.Α. Καλύμνου (Π)

Δ.Κ.Γ. Κω (15:00): Ιπποκράτης Κω- Φοίβος Κω (Π)

Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (15:00): Ακαδημία Καλύμνου- Ηρακλής 2000 (ΠΚ)

Δ.Κ.Γ. Ρόδου (17:00): Κολοσσός Ρόδου- Γ.Σ. Διαγόρας (Π)

Κ.Γ. Κρεμαστής (17:30): Πήγασος Κρεμαστής- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (ΠΚ)

Πυλί (18:00): Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α. Καλύμνου (ΠΚ)

Κ.Γ. Διαγόρα (19:30): Γ.Σ. Διαγόρας- Κολοσσός Ρόδου (ΠΚ)

Καλλιθέα (19:30): Καλλιθέα- Γ.Σ. Διαγόρας (Α)

ΚΥΡΙΑΚΗ(01/12):

Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (10:30): Ακαδημία Καλύμνου- Ε.Α. Καλύμνου (Κ)

Δ.Κ.Γ. Κω (11:15): Ιπποκράτης Κω- Ηρακλής 2000 (Κ)

Δ.Κ.Γ. Σύμης (12:00): Α.Ο. Σύμης- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (Π)

Δ.Κ.Γ. Κω (15:00): Φοίβος Κω- Ακαδημία Καλύμνου (Α)

Δ.Κ.Γ. Κω (17:00): Ιπποκράτης Κω- Αίολος Κεφάλου (Α)

Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (17:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Κολοσσός Ρόδου (Κ)

Δ.Κ.Γ. Κω (19:00): Ηρακλής 2000- Α.Ε. Δικαίου (Α)

Δ.Κ.Γ. Ρόδου (20:00): Γαλάζια Ακαδημία- Ροδίων Άθλησις (Α)

ΤΡΙΤΗ(03/12):

Καρδάμαινα (16:00): Ηρακλής 2000- Έσπερος Κω (ΠΠ)

ΤΕΤΑΡΤΗ(04/12):

Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (16:30): Ε.Α. Καλύμνου- Πανιώνιος Λέρου (Ε)

Η Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου ανακοινώνει το πρώτο πρόγραμμα της χρονιάς και συγκεκριμένα των αγώνων από 18 έως 20 Οκτωβρίου.

Συγκεκριμένα θα γίνει η πρεμιέρα για τα πρωταθλήματα ανδρών, παίδων και κορασίδων. Η δράση αρχίζει σε Ρόδο, Κω, Κάλυμνο, Σύμη και Λέρο και η νέα χρονιά αρχίζει για όλες τις ομάδες, που παίρνουν μέρος στα επίσημα πρωταθλήματα.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(18/10):

Ροδίων Παιδεία (15:00): Ροδίων Άθλησις- Α.Ο. Σύμης (Α)

ΣΑΒΒΑΤΟ(19/10):

Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (09:30): Ακαδημία Καλύμνου- Ηρακλής 2000 (Κ)

Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (12:30): Ε.Α. Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω (Κ)

Δ.Κ.Γ. Σύμης (13:00): Α.Ο. Σύμης- Κολοσσός Ρόδου (Π)

Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (15:00): Ακαδημία Καλύμνου- Ε.Α. Καλύμνου (Α)

Κ.Γ. Κρεμαστής (17:00): Ελπίδα Πεταλούδων- Γ.Σ. Διαγόρας (Π)

Δ.Κ.Γ. Κω (19:00): Φοίβος Κω- Ηρακλής 2000 (Π)

Παλέ ντε Σπορ (20:00): Καλλιθέα- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (Α)

ΚΥΡΙΑΚΗ(20/10):

Δ.Κ.Γ. Λέρου (11:00): Πανιώνιος Λέρου- Ε.Α. Καλύμνου (Π)

Δ.Κ.Γ. Κω (15:30): Ιπποκράτης Κω- Ακαδημία Καλύμνου (Π)

Δ.Κ.Γ. Ρόδου (16:00): Κολοσσός Ρόδου- Γ.Σ. Διαγόρας (Κ)

Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (17:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Αθλητική Ακαδημία (Π)

Δ.Κ.Γ. Κω (18:00): Φοίβος Κω- Ιπποκράτης Κω (Α)

Κ.Γ. Διαγόρα (19:00): Γ.Σ. Διαγόρας- Κολοσσός Ρόδου (εφ.) (Α) (Α.Σ.)

Δ.Κ.Γ. Κω (20:00): Α.Ε. Δικαίου- Αίολος Κεφάλου (Α)

Σελίδα 3 από 3

p 3

 

 

eshopkos-foot kalymnosinfo-foot kalymnosinfo-foot nisyrosinfo-footer lerosinfo-footer mykonos-footer santorini-footer kosinfo-foot expo-foot