Menu
“Ένα μεγάλο έργο πνοής δημοπρατείται στις 28 Νοεμβρίου από τη ΔΕΥΑΚ - Δίκτυα αποχέτευσης σε Αντιμάχεια, Κέφαλο και Μαστιχάρι. 1.700 νέες συνδέσεις.”

“Ένα μεγάλο έργο πνοής δη…

Η Κως προχωρά μπροστ...

«Είστε η μοναδική κυβέρνηση που εκδικείται τους νησιώτες»

«Είστε η μοναδική κυβέρνη…

Ανοιχτή επιστολή Δ...

16ης Οκτωβρίου 2017 ως παγκόσμια ημέρα διατροφής

16ης Οκτωβρίου 2017 ως πα…

Με αφορμή την καθι...

Οι 6 ιεροί νόμοι της Συγκατοίκησης

Οι 6 ιεροί νόμοι της Συγκ…

Ο χώρος, ο χρόνος κι...

Έξαλλος ο Σκιαδαρέσης με τις π@ρνό σκηνές: Σε ποιους ετοιμάζει μηνύσεις

Έξαλλος ο Σκιαδαρέσης με …

Σε ποιους ετοιμάζει ...

ΔΗΜΟΣ ΚΩ: “Οι θέσεις της Λαϊκής Συσπείρωσης και της κ. Μακρή για τα προβλήματα της σχολικής στέγης στην Κω, είναι θετικές.”

ΔΗΜΟΣ ΚΩ: “Οι θέσεις της …

Από το Γραφείο Τύπ...

Μουστοκούλουρα

Μουστοκούλουρα

Συστατικά 250 γρ. μ...

Παστίτσιο στο τηγάνι

Παστίτσιο στο τηγάνι

Με τα υλικά του παστ...

Μνημόσυνο ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ

Μνημόσυνο ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΜΠ…

Με τη συμπλήρωση 40 ...

Τα ''παιδιά μας'' έπαιξαν στο ντέρμπι!

Τα ''παιδιά μας'' έπαιξαν…

Στο ντέρμπι των εφήβ...

Prev Next

Αλλαγές από την Τ.Ε. Ε.Ο.Κ.

Αλλαγές από την Τ.Ε. Ε.Ο.Κ.
jumbo-banner
Σε δύο αλλαγές στο πρόγραμμα προχώρησε η Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου.
Το παιχνίδι των ανδρών Ροδίων Άθλησις- Καλλιθέα θα διεξαχθεί στις 20:00 στο «Βενετόκλειο» και όχι στο «Ροδίων Παιδεία». Εξάλλου, η αναμέτρηση Γαλάζια Ακαδημία- Γ.Σ. Διαγόρας (παίδες) θα ξεκινήσει στις 18:00 και όχι στις 19:00 στο «Βενετόκλειο» Τέλος, ο διαιτητής Γιώργος Μητσού θα αντικαταστήσει τον Άρη Φάκαρο στο παιχνίδι Ροδίων Άθλησις- Καλλιθέα, διότι ο τελευταίος παίζει σε αγώνα εθνικών κατηγοριών την Κυριακή στην Αθήνα.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ(14/10):
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (10:45): Ε.Α. Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω (Π)
(Τσάτσης)
Δ.Κ.Γ. Κω (15:00): Φοίβος Κω- Α.Ε. Δικαίου (Π)
(Τσάτσης- Γιακουμής)
Κ.Γ. Διαγόρα (19:00): Γ.Σ. Διαγόρας- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (Κ)
(Αντωνίου- Βράκα)
ΚΥΡΙΑΚΗ(15/10):
Δ.Κ.Γ. Σύμης (11:00): Α.Ο. Σύμης- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (Π)
(Μητσού- Λαγός)
Δ.Κ.Γ. Κω (12:00): Ιπποκράτης Κω- Ηρακλής 2000 (Κ)
(Τσάτσης)
Δ.Κ.Γ. Σύμης (13:00): Α.Ο. Σύμης- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (Α)
(Μητσού- Λαγός)
Πάτμος (14:00): Ξάνθος Πάτμου- Ακαδημία Καλύμνου (Κ)
(Πατμίου)
Πυλί (15:00): Α.Ε. Δικαίου- Ανταγόρας Κω (Κ)
(Τσάτσης- Γιακουμής)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (18:00): Γαλάζια Ακαδημία- Γ.Σ. Διαγόρας (Π)
(Αντωνίου- Γαλανός)
Βενετόκλειο (20:00): Ροδίων Άθλησις- Καλλιθέα (Α)
(Μητσού- Νικηφορίδης)
Κ.Γ. Διαγόρα (20:30): Γ.Σ. Διαγόρας- Ήλιος Ιαλυσού (Α)
(Αρνάς- Θεοδοσίου)
Πηγή:www.dimokratiki.gr

Προσθήκη σχολίου

loading...
επιστροφή στην κορυφή

Επαγγελματικός Οδηγός